SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok

 

Hakkımızda

 

Biz Kimiz?


Sektörde 15. Yılımız

 

MTS Kimya 2008’den bugüne otomotiv ve marin sektörlerinde satış sonrası ürün ve hizmetler alanında faaliyet göstermektedir. On beş yılı aşkın deneyimimiz ile sektöre yön veren profesyonel, yüksek kaliteli otomotiv, marin ve endüstiriyel temizlik ürünlerimizle, araçların tüm iç ve dış yüzeylerinde bakım, koruma, tamamlayıcı materyaller ve ekipmanlar tedariğinde güvenilir bir kaynak haline gelmekten gurur duyuyoruz.

 

 

Misyonumuz?


MTS Kimya demek birliktelik demek.


 

MTS Kimya olarak, en iyi ürünleri doğru kombinasyonlar ve kullanım bilgisiyle kullanıcılara ulaştırmaya odaklanmış durumdayız. Geleceğe ilişkin planlarımızı, kurumsal bir varlık olarak sahip olduğumuz değerli geçmişimize dayandırmayı seviyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren bu yaklaşımla çalışmış ve distribitörü olduğumuz markaların birbirleriyle uyumlarını her geçen gün daha da ileriye götürüyoruz. Ancak bu şekilde en ileri standartları sağlayabileceğimizi, araç bakımı ve enerji tasarrufu alanındaki yeni gereksinimleri karşılayabileceğimizi biliyoruz.

 

 

Ürün Çeşitliliğimiz?


A’dan Z’ye detaylandırma çözümleri.

 


Ürün yelpazemiz, tümü en son teknoloji ve en iyi bileşenler kullanılarak formüle edilmiş çok amaçlı temizlik kimyasalları, detay kimyasalları, polisaj ürünleri, seramik kaplamaların yanısıra mikrofiber bezler, aksesuarlar, polisaj makineleri ve ekipmanlarını içermektedir. Müşterilerimizin ve sektörün değişen ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerimizi/markalarımızı sürekli olarak güncel tutuyor ve geliştiriyoruz.

 

 

Eğitim Çalışmalarımız?


Paylaşımın gücüne inanıyoruz.

 

MTS Kimya olarak araç bakım ürünlerini ve tekniklerini test etmek, mükemmelleştirmek ve tavsiye etmek için İzmir ‘de bulunan deneyim alanımızı ve uygulama merkezimizi kullanmaktayız. Ayrıca, müşterilerimizin en son teknikler ve trendler konusunda güncel kalmalarına yardımcı olmak için eğitim videoları ve atölye çalışmaları da dahil olmak üzere eğitim kaynakları sunuyoruz.

 

 

İş Ortaklıklarımız?


Ürün değil çözüm sunuyoruz.

 

Grup firmamız MG Polisaj Otomotiv ile birlikte yurt içi ve dışında ithalat ve ihracat çalışmaları yürütüyoruz. Dünya’da sektörümüzde bulunan en değerli markaları Türk kullanıcılar ile buluşturmak için heyacanımızı koruyor ve yoğun çaba sarf ediyoruz. Sektörümüzü kalkındırmak ve gelişimini desteklemek amaçlarıyla grup firmalarımız ile güçleniyoruz.

Türkiyenin dört bir yanına hizmet sağlayan 80 ’i aşkın iş ortağımız bulunmaktadır. İş ortaklarımız sabit lokasyonlarında ve mobil saha satış araçlarıyla müşterilerimize hizmet vermektedir. MTS Kimya olarak, özel çözümler yaratarak da müşterilerin talep ettiği ihtiyaçları karşılamak için satış ağıyla yakın temas halinde çalışmayı seçmiştir. Büyük bir müşteri sadakatine dayanan uzun süreli ilişkilere sahip olan MTS Kimya, iş ortakları için insana saygıyı, fikir alışverişini, eğitimi ve sürekli mesleki gelişimi teşvik eder. Tam şeffaf bir yaklaşımla yüksek standartları sürekli olarak korur. Ağımız basit bir satış gücü olmaktan çıkıp pazar taleplerini anında karşılayabilen gerçek bir danışmanlık kanalına dönüşmüştür.

 

 

Müşteri Hizmetleri


Sorularınızın cevabı bizde.

 

Müşteri hizmetleri ve desteğine olan bağlılığımızdan büyük gurur duyuyoruz. Bilgili ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olmak için rehberlik sağlamak üzere her zaman hazırdır.

 

 

Otomotiv detaylandırma sanatı ve bilimi konusunda tutkuluyuz. İyi detaylandırılmış bir aracın sadece güzel bir görüntüden daha fazlası olduğunu biliyoruz. Müşterilerimizin üstün sonuçlar elde etmesini sağlayan yüksek kaliteli ürünleri sağlamakta kararlıyız. Başlamaya hazırsanız bu sanatı beraber gerçekleştirmek için MTS Kimya olarak yanınızdayız.
 

Tanıştığımıza çok memnun olacağız.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et
Whatsapp